ÜRÜN LİSTELE


Hakkımızda

www.powerbankburada.com sitesinden Powerbank ürünlerimiz ile ilgili bilgi alabilir veya sipariş geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz Tente Global Şirketler Grubu altında yer alan Enerji Depolama Sistemleri konusunda uzman Şirketimiz "Stok Enerji Depolama Sistemleri İmalat İthalat Sanayi ve Tic. A.Ş" garantisi altında satılmaktadır.

Powerbanklarımız (taşınabilir şarj cihazlarımız) kaliteli, uzun ömürlü olmakla birlikte kişinin talebine, ihtiyacına yönelik dizayn edilebilmektedir. Talebe göre Panasonic, Samsung, LG yada diğer marka piller ile de üretilebilmektedir. Firmamız Powerbank alanında TOPTAN SATIŞ yapmayı amaçlamaktadır.

Son zamanlarda kullanımı artan akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarların yoğun olarak kullanımından ötürü batarya ömürlerinin yetersiz kalmasıyla birlikte taşınabilir şarj cihazları ile elektronik cihaz kullanım zamanları uzatılmış ve ihtiyaçlar karşılanmaya başlanmıştır.
 
Tente Şirketler Grubu, 16 yılı aşkın bir süredir katma değerli iş çözümleri üretmekte, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sunmaktadır. 
 
Tente grup şirketlerinden Stok Enerji; değişen teknolojiyi sürekli takip eden ve geliştirilmesine katkı sağlayan uzman ekibi sayesinde işlerinizde verimlilik, zaman ve karlılığınızın arttırılmasına imkan sağlamak adına mevcut teknolojilerde uzmanlaşırken yeni teknolojileri de yakından takip ederek müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda katma değerli çözümler sunmaktadır. Stok Enerji kaliteli ve uzun ömürlü powerbank çözümleri ile değişen teknolojinin takibinde ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda istenilen seviyede ürün sağlayarak, powerbank tasarımı konusunda çalışmalarını ve hizmetlerini güçlendirerek sürdürmektedir.

 

                                 

 

Yukarı